Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Zabiegi złuszczające i oczyszczające


KLAPP ASA PEEL - kwas salicylowy 150 zł

Zabieg wykorzystuje unikalne właściwości hydroksykwasów. Skuteczna metoda eksfoliacji na bazie kwasów owocowych i kwasu salicylowego w sposób optymalny wykorzystuje ich właściwości leczniczo-pielęgnacyjne. Zabieg pozwala na oczyszczenie wierzchniej warstwy skóry, znacznie poprawia nawilżenie, rozjaśnia przebarwienia, spłyca zmarszczki oraz stymuluje produkcję kolagenu.

Mikrodermabrazja twarzy/w zabiegu 90/50 zł

Mikrodermabrazja jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka, gdzie efekt uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowicy pokrytej kryształkami diamentów oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. Podczas zabiegu intensywność złuszczania jest dobierana indywidualnie do każdego klienta, co sprawia że zabieg ten jest bezpieczny, a jego rezultaty widoczne są natychmiastowo.

Peeling kawitacyjny i sonoforeza/w zabiegu/peeling kawitacyjny lub sonoforeza 80/50/50 zł

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczaniu skóry za pomocą ultradźwięków. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie i bezboleśnie. Pozwala na dokładne usunięcie sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników i bakterii. Peeling kawitacyjny może być stosowany przy skórze bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.

 

Oczyszczanie podstawowe 80 zł

Usunięcie zanieczyszczeń skóry jest ważnym elementem pielęgnacji oraz pomaga zachować jej świeży i zdrowy wygląd. Przebieg zabiegu polega na rozpulchnieniu skóry przy użyciu maski i wapozonu, a następnie wykonywane jest manualne oczyszczanie skóry z zaskórników. Zabieg kończy się zdezynfekowaniem skóry i nałożeniem kremowej maski zwężającej pory skóry. Oczyszczanie manualne jest zabiegiem dla skór z zaskórnikami, grudkami, mieszanych, tlustych, trądzikowych.

Doczyszczenie skóry 10 - 50 zł