Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, szyi i dekoltu


KLAPP Repacell - zabieg setowy 350 zł

Luksusowy zabieg, który odpowiednio odżywia skórę twarzy. Innowacyjny składnik anti-aging TCR3-Plus wspiera żywotność komórek i pozostawia skórę świeżą, wygładzoną i rozświetloną. Zabieg ma działanie przeciwzmarszczkowe, wzmacnia elastyczność i jędrność skóry, wygładza ją i napina. Długotrwale nawilża oraz zaperwnia ochronę DNA i przedłużenie życia komórek skóry.

KLAPP Hyaluron Infusion - zabieg setowy 290 zł

Zestaw zabiegowy dla każdego rodzaju skóry dojrzałej, dzięki technice bandażowania twarzy dochodzi do poprawy owalu twarzy, ujędnienia skóry oraz spłycenia zmarszczek i bruzd; na powierzchni naskórka pozostale film chroniący przed szkodliwym wpływem środowiska i utratą wilgoci.

KLAPP A-classic Power Boost Treatment 290 zł

Zabieg setowy składa się z 3 innowacyjnych komponentów: Booster Emulsion, Activator Powder Mask oraz Peel-Off Gel Mask. Booster Emulsion zawiera kompleks PAG Longlife Code, który za pomocą stymulacji genów opóźnia proces starzenia, zwiększa wzrost komórek i naprawy DNA oraz zatrzymuje pojawienie się plam starczych poprzez detoks oksydacyjny.

Połączenie Activator Powder Mask i Peel-Off Gel Mask tworzy złotą maskę z zawartością ekstraktu szampana i mikronizowanych pereł, które wspomagają odnowę komórek i zmniejszają zmarszczki. Zabieg zapewnia kompleksowe działanie anti-agine, pozostawiając skórę zdetoksywowaną i intensywnie nawilżoną, zmarszczki i linie stają się mniej widoczne, a twarz wygląda świeżo i promiennie.

KLAPP Sea Delight - morska pielęgnacja 150 zł

Zabieg zawiera składniki aktywne pochodzenia morskiego (ekstrakt z alg), które w optymalnych ilościach są absorbowane przez skórę. Zabieg jest podstawą intensywnej, przyjemnej w przebiegu i efektywnej pielęgnacji twarzy, pozostawiając skórę wygładzoną i elastyczną.

KLAPP CS III Collagen Stimulation 130 zł

Zabieg, który umożliwia intensywną pielęgnację każdego typu cery, wymagającej odżywienia, nawilżenia i odmłodzenia. Pierwszy etap pielęgnacji - koncentrat z ekstraktem orchidei i witaminą E- stwarza doskonałe warunki dla przyjęcia kolagenu w masce. Jej delikatność i "przyjazne" dla skóry działanie pozwala również na pielęgnację wrażliwych okolic oczu. Krem bogaty w swalen i żeń-szeń zapewnia ochronę skóry przed niekorzystnymi czynnikami środowiska oraz zaopatruje naskórek w wilgoć, zapewniając długotrwałe uczucie komfortu.

Detox Treatment 100 zł

Zabieg detoksykujący i głęboko oczyszczający naskórek zalecany dla każdego typu cery i szczególnie polecany jako wstęp do zabiegów pielęgnacyjnych dla zwiększenia ich efektywności; działa antybakteryjnie i p/wirusowo; neutralizuje wolne rodniki i zwiększa potencjał absorpcyjny skóry.

KLAPP Immun Decollete Patch - zabieg na dekolt 70 zł

Maska w płacie na skórę dekoltu, która zawiera aminopeptydy, kolagen, antyoksydanty, ekstrakt komórek macierzystych jabłoni, witaminę C. Działanie maski jest odżywcze, wygładzające oraz zwiększające poziom nawilżenia i poprawę napięcia skóry.

Masaż twarzy 50 zł