Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

O mnie


Magdalena Kucińska

         

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując przez kilka lat w Instytucie Kosmetycznym Dr Irena Eris w Hotelu SPA Wzgórza Dylewskie, jednym z najbardziej prestiżowych SPA w kraju. W Instytucie Kosmetycznym wykonywałam zabiegi kosmetyczne w tym mikrodermabrazję, peeling kawitacyjny, mezoterapię bezigłową, zabiegi pielęgnacyjne z masażami twarzy, hennę, regulację brwi oraz depilację. Wykonywałam również zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp, manicure, manicure hybrydowy, pedicure. Brałam udział w pokazach makijażu firmy ART DECO na galerii Hotelu, robiąc makijaże klientkom i doradzając odpowiednią kolorystykę makijażu do typu urody. Do moich obowiązków należało także prowadzenie lekcji makijażu dla klientek, które chciały poznać tajniki sztuki wizażu. Malowałam celebrytów, wykonywałam makijaże ślubne, sylwestrowe.

 

 

Wyksztłcenie kosmetyczne:

2006 - 2008r. - Szkoła Kosmetyczna Beaty Mydłowskiej w Warszawie

 

2007r. - kurs stylizacji paznokci NEW NAILS  w ART HOUSE w Warszawie, przedłużanie paznokci metodą żelową i akrylową, zdobnictwo paznokci

 

2009r. - kurs  makijażu w renomowanej szkole w Warszawie – KOZŁOWSKA VISAGE PROFESSIONAL    MAKE-UP & STYLE SCHOOL, dobór kolorystyki do określonego typu urody, makijaż dzienny, wieczorowy, ślubny oraz makijaż do fotografii

 

 

        Pracę zawodową traktuję z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Stawiam na jakość, stwarzam miłą i przyjemną atmosferę tak, aby klient był zadowolony z wykonanego zabiegu, a czas spędzony  w moim salonie był miłym relaksem.

                                                                                                     

                                                                                                                                             Zapraszam